Шановні пацієнти клініки "Андроцентр", вітаємо Вас із травневими святами! Нехай ця весна буде для Вас хорошою ознакою гарних змін, а свята принесуть новий заряд енергії та радості! Від щирого серця бажаємо Вам щастя, здоров'я, любові та тепла!
Незважаючи на високу кваліфікацію, наші лікарі продовжують підвищувати свій професійний рівень.
Професор Бойко Н.І. взяв участь у 32-му щорічному конгресі Європейської асоціації урологів, що відбувся у м. Лондон (Великобританія). Щорічний конгрес EAU є форумом для представлення нових даних та обміну ідеями для урологічних інновацій.