Отримати результати аналізів
Записатися на прийом

Про Андроцентр

"Андроцентр" - це спеціалізований медичний центр сексуального здоров'я в Обухові. Був заснований відомим професором андрологом Бойком Миколою Івановичем у 2006 році.

У клініці займаються не лише лікуванням та діагностикою захворювань чоловічих репродуктивних органів, а й жіночих. Згодом центр став справжньою багатопрофільною клінікою, в якій можна отримати допомогу в галузі кардіології, гастроентерології, ендокринології, гінекології, невропатології, мамології та інших. Андроцентр в Обухові також спеціалізується на питаннях про планування сім'ї, безпліддя та сексуальні проблеми.

Фахівці андроцентру Обухів працюють з дорослими та дітьми з першого дня їх народження. Тут є висококваліфіковані педіатри, дитячі дерматологи, неврологи, отоларингологи та ортопеди. При необхідності лікаря завжди можна викликати додому.

Медичний центр в Обухові «Андроцентр» - це клініка, в якій можна отримати якісну медичну допомогу від професіоналів за прийнятну ціну.

Комплексні пропозиції

У клініці розроблено комплексні програми. Їхні переваги: ​​підбір необхідних методів дослідження; консультація лікаря за результатами обстеження; економія коштів – 20% знижка на весь перелік включених у програму послуг; економія часу - всі обстеження та консультація здійснюються протягом 2-3 днів.

Дивитись всі пропозиції