Лікар-невропатолог клініки АНДРОЦЕНТР, професор Копчак Оксана Олегівна взяла участь у 3 конгресі Європейської академії НЕВРОЛОГІЇ, який проходив з 24 по 27 червня 2017 року в Амстердамі.
Шановні колеги, вітаємо із Днем медичного працівника! Бажаємо, щоб у Вас завжди було куди рости та розвиватися. Щоб власне здоров'я було чудовим. Робота приносила задоволення, а особисте життя — радість та душевний спокій. Будьте найкращими у своїй сфері!
Лікарі клініки «Андроцентр» беруть активну участь у різних наукових заходах, що проводяться в Україні та за її межами.