Дорогі друзі! Хочемо привітати вас з світлим святом Великодня. Бажаємо здоров'я, миру та злагоди! 7 квітня ми працюємо для вас, як завжди, до 15:00. 8 та 9 квітня вихідні дні. 10 квітня працюємо у звичайному режимі. Будемо раді допомогти вам.
Лікар-ендокринолог Андроцентра Грищенко Наталія Юріївна у студії "Сніданку з 1+1" розповіла про гормональні порушення у чоловіків та жінок. На які симптоми звернути увагу та як зберегти гормональне здоров'я.
У ці світлі свята хочеться побажати миру та спокою у кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, щастя, міцного здоров'я та всіх благ! Нехай виправдаються всі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!