Шановні колеги, вітаємо із Днем медичного працівника! Бажаємо, щоб у Вас завжди було куди рости та розвиватися. Щоб власне здоров'я було чудовим. Робота приносила задоволення, а особисте життя — радість та душевний спокій. Будьте найкращими у своїй сфері!
Незважаючи на високу кваліфікацію, наші лікарі продовжують підвищувати свій професійний рівень.
Лікар-трихолог клініки "Андроцентр" Дядіна Ольга Юріївна дала інтерв'ю у програмі "Ранок у великому місті" на телеканалі ICTV.