Отримати результати аналізів
Записатися на прийом
Головна>Послуги>Гастроентерологія

Гастроентерологія

Гастроентерологія – галузь медицини, що вивчає захворювання органів травного тракту.

Кількість пацієнтів із захворюваннями органів травлення неухильно зростає. Це з поганим якістю їжі, води, сучасної екологією, стресами, нерегулярним харчуванням за умов сьогоднішнього ритму життя. Більшість людей сьогодні потребують допомоги лікаря-гастроентеролога, оскільки практично кожен має ту чи іншу патологію шлунково-кишкового тракту – гастрит, холецистит, коліт тощо. Болі в животі, нудота, блювання, печія, відрижка, гіркота в роті, здуття живота, нестійкий стілець, неприємний запах із рота – симптоми, при яких слід звертатися до гастроентеролога.

Якщо у Вас виявлена ​​виразкова хвороба 12-палої кишки або шлунка, пам’ятайте, що це захворювання сезонне, без будь-яких причин воно може загостритися навесні та восени. У цей час року слід проходити профілактичне лікування. Це допоможе уникнути рецидивів та ускладнень захворювання.

Камені в жовчному міхурі консервативно видалити неможливо, але можна уникнути нападів при правильній поведінці та дотриманні певної дієти. Як це зробити Вам розповість гастроентеролог “Андроцентра”.

Здуття живота та нестійкий стілець – одні з найпоширеніших скарг. Причина – дисбактеріоз кишківника. Дізнатися яка флора мешкає у Вашому кишечнику і відрегулювати при необхідності її кількість допоможе лікар-
гастроентеролог.

Останнім часом збільшилася кількість хворих на вірусні гепатити. Такі пацієнти мають бути під наглядом гастроентеролога, отримувати профілактичні курси лікування.

Якщо у Вас виявили гельмінти – лямблії, аскариди та ін., наш гастроентеролог порадить, як їх позбутися.

Існують вікові особливості діяльності органів шлунково-кишкового тракту. Організм «зношується» і потребує допомоги. Як допомогти Вашим органам також розповість гастроентеролог.

Якщо під час ультразвукового дослідження у Вас не виявили змін органів черевної порожнини, а скарги з їхнього боку є, краще все ж таки звернутися до гастроентеролога. Вся справа в тому, що УЗД виявляє зміни структури органів, але не бачить змін їхньої функції, що й дає скарги.

Багато алергічних, шкірних та інших захворювань пов’язані з патологічними змінами органів травлення, тому і в даній ситуації необхідна консультація гастроентеролога.

Першим пунктом у призначеннях гастроентеролога є «ДІЄТА». Спеціаліст “Андроцентра” чудово володіє питаннями дієтології та докладно розповість, як Вам харчуватися при тому чи іншому захворюванні.

Також гастроентеролог порадить, до якого санаторію краще поїхати з метою лікування того чи іншого захворювання шлунково-кишкового тракту.

Це лише кілька найпоширеніших прикладів та причин, з яких необхідно звертатися за консультацією лікаря-гастроентеролога.

Читати далі
Комплексні пропозиції