Сексопатологія

Особисте і, зокрема, сексуальне життя кожної людини залежить від його поведінки, яка формується під впливом ряду чинників:

  • біологічних (стан здоров'я, статева конституція, вік);
  • психологічних (сприйняття партнера, відношення до сексу);
  • соціальних (релігійність, рівень культури, виховання, оточення, прихильність традиціям).

 

ПРИЧИНИ СЕКСУАЛЬНИХ РОЗЛАДІВ

Сприятливі чинники стають основою для здорових статевих стосунків, тоді як негативні створюють проблеми, що відбиваються на сексуальності людини і призводять до розвитку захворювань. Незадоволення статевим життям виникає також унаслідок елементарної сексуальної неосвіченості. Людина, будучи не інформованою в статевих питаннях, замість того, щоб отримати кваліфіковані поради сексопатолога, звертається за допомогою до некомпетентних осіб, яких вважає більш інформованими в цій області, і часто завдає шкоди своєму здоров'ю. Причинами сексуальних розладів можуть бути психічні порушення або пограничні стани (психопатія, психосоматичні хвороби, акцентуація характеру). Також статеві розлади виникають із-за депресії, кризи середнього віку, менопаузи і андропаузи.

 

СЕКСОПАТОЛОГІЯ - ПОВЕРНІТЬСЯ До ЗДОРОВОГО СТАТЕВОГО ЖИТТЯ

Усі види сексуальних розладів, їх походження, способи діагностики і методи лікування вивчає сексопатологія. Розібратися в проблемах кожної конкретної людини і допомогти їй може тільки професійний сексолог або сексопатолог. Після усунення сексуальних порушень пацієнт починає жити повноцінним сексуальним життям, відчуваючи насолоду і приносячи задоволення партнерові. Корекція подружніх сексуальних стосунків зміцнює шлюб, робить сімейне життя яскравим і насиченим. Сексопатологи медичного центру «Андроцентр» в Києві проводять діагностику, профілактику і здійснюють лікування сексуальних розладів. Правильно надана медична допомога дозволяє багатьом пацієнтам набути упевненості, налагодити особисте життя. При постановці діагнозу враховуються: генетична схильність, спосіб життя і світогляд, стан здоров'я, перенесені раніше захворювання і травми, наявність інфекцій. В «Андроцентрі» можна отримати кваліфіковану медичну консультацію лікаря-сексопатолога, якщо Вас цікавлять наступні питання:

  • еректильна дисфункція (імпотенція);
  • девіація (викривлення) статевого члена;
  • чоловіче безпліддя;
  • передчасна еякуляція.

 

СЕКСОЛОГ, АНДРОЛОГ, СЕКСОПАТОЛОГ - "АНДРОЦЕНТР"

Лікарі медичного центру Андроцентр є членами міжнародних професійних асоціацій, беруть участь в семінарах і конференціях, володіють усіма сучасними методами лікування. Лікарі-сексопатологи Андроцентру мають вчені ступені і є учнями засновника української сексології.

У тому випадку, якщо консервативні методи лікування (медикаментозні) не дають бажаного результату, лікарі вдаються до хірургічного лікування. Сексопатолог-андролог професор Бойко, володіє усіма сучасними видами операційних втручань: подовження статевого члена, протезування, чоловіча стерилізація, хірургічне лікування передчасної еякуляції.

У нашому медичному центрі також проводиться консультування пар - у кожного пацієнта є можливість отримання спільної із статевим партнером консультації фахівця.

Читати далі
Лікарі напрямку:
Задати питання