Гастроентерологія

Гастроентерологія - область медицини, що вивчає захворювання органів травної системи.

Кількість пацієнтів із захворюваннями органів травлення неухильно зростає. Це пов'язано з поганою якістю їжі, води, сучасною екологією, стресами, нерегулярним харчуванням в умовах сьогоднішнього ритму життя. Більшість людей сьогодні потребують допомоги лікаря-гастроентеролога, оскільки практично у кожного є та або інша патологія шлунково-кишкового тракту - гастрит, холецистит, коліт і тому подібне. Болі в животі, нудота, блювота, печія, відрижка, гіркота у роті, здуття живота, нестійкі випорожнення, неприємний запах з рота - симптоми, при яких слід звертатися до гастроентеролога.

Якщо у Вас виявлена виразкова хвороба 12-перстної кишки або шлунку, пам'ятайте, що це захворювання сезонне, без всяких причин воно може загостритися навесні і восени. У цю пору року слід проходити профілактичне лікування. Це допоможе уникнути рецидивів і ускладнень захворювання.

Камені в жовчному міхурі консервативно видалити неможливо, але можна уникнути нападів при правильній поведінці і дотриманні певної дієти. Як це зробити, Вам розповість гастроентеролог "Андроцентру".

Здуття живота і нестійкі випорожнення - одні з найпоширеніших скарг. Причина - дисбактеріоз кишечнику. Дізнатися яка флора наявна у Вашому кишечнику і відрегулювати при необхідності її кількість допоможе лікар-гастроентеролог.

Останнім часом збільшилася кількість хворих вірусними гепатитами. Такі пацієнти мають бути під наглядом гастроентеролога, отримувати профілактичні курси лікування.

Якщо у Вас виявили гельмінти - лямблії, аскариди та ін., наш гастроентеролог порадить, як від них позбавитися.

Існують вікові особливості в діяльності органів шлунково-кишкового тракту. Організм «зношується» і потребує допомоги. Як допомогти Вашим органам також розповість гастроентеролог.

Якщо під час ультразвукового дослідження у Вас не виявили змін органів черевної порожнини, а скарги з їх боку є, краще все ж звернутися до гастроентеролога. Вся річ у тому, що УЗД виявляє зміни структури органів, але не бачить змін їх функцій, що і дає скарги.

Багато алергічних, шкірних та інших захворювань пов'язані з патологічними змінами органів травлення, тому і в цій ситуації потрібна консультація гастроентеролога.

Першим пунктом в призначеннях гастроентеролога є «ДІЄТА». Фахівець «Андроцентру» прекрасно володіє питаннями дієтології і детально розповість, як Вам харчуватися при тому або іншому захворюванні.

Також гастроентеролог порадить, в який санаторій краще поїхати з метою лікування того або іншого захворювання шлунково-кишкового тракту.

Це лише декілька найпоширеніших прикладів і причин, через які необхідно звертатися за консультацією до лікаря-гастроентеролога.

Читати далі
Задати питання