PRP-терапія - нове слово в лікуванні еректильної дисфункції і хвороби Пейроні

PRP-терапія - нове слово в лікуванні еректильної дисфункції і хвороби Пейроні

Що це таке?

Це частина власної крові людини, приготована особливим чином. За допомогою лабораторної центрифуги з крові виділяється багата тромбоцитами плазма (Platelet rich plasma - PRP). Ця плазма містить в собі безліч чинників зростання, інтерлейкіни, які здатні запускати регенерацію клітин людини, зменшують запалення.

Для чого ми використовуємо плазму багату на тромбоцити?

Еректильна дисфункція - завдяки своїй регенераторной здатності PRP запускає природні відновлювальні процеси безпосередньо в члені. Результатом є природне довгострокове і стабільне поліпшення ерекції. Так як PRP - частина власної крові пацієнта (аутологічна плазма), побічні реакції зведені до мінімуму і препарат є повністю безпечним для людини.

Хвороба Пейроні - введення багатою тромбоцитами плазми відбувається безпосередньо в бляшку. Протизапальні інтерлейкіни, що містяться в PRP, прибирають запалення і біль, розм'якшують бляшку. Препарат зупиняє формування фіброзної бляшки і сприяє формуванню нормальних тканин статевого члена.

Що ми використовуємо для приготування PRP?

Ми користуємося сертифікованими преміальними сетами для приготування PRP Швейцарської компанії RegenLab. Вони забезпечують стабільно достатню концентрацію тромбоцитів для запуску регенераторних процесів в тканинах. Гіалуронова кислота, яка міститься в пробірках CellularMatrix цієї компанії, змішуючись з плазмою, гарантує підвищену в'язкість (грає роль матриці) препарату, що дозволяє йому залишатися довше в місці введення і, відповідно, підвищує результативність.

Задати питання