Викривлення статевого члена

Наявність вродженої девіації (викривлення) статевого члена при хорошій ерекції не дозволяє почати статеве життя, створюючи спочатку механічні, а потім і психологічні перешкоди.

Природжене викривлення статевого члена зустрічається досить рідко. J.Mettauer уперше науково описав таке захворювання і запропонував його хірургічну корекцію практично 160 років тому, в 1842 році. Розрізняють як природжену девіацію статевого члена, так і набуту.

Причини природженої девіації :

  • асиметрія кавернозних тіл;
  • диспропорція кавернозних тіл;
  • гіпоплазія уретри;
  • гіпоплазія фасцій статевого члена.

 

Природжене викривлення статевого члена розвивається як наслідок недостатньої кількості статевих гормонів у внутріутробному періоді або періоді статевого дозрівання у чоловіків, а також внаслідок зміни чутливості тканин до них. При ерекції пацієнти як правило не відчувають болю. Проте на відміну від хвороби Пейроні, природжена девіація статевого члена завжди сприяє розвитку еректильної деформації, спрямовану у бік дефектного кавернозного тіла. До природженої девіації фахівці відносять і природжену коротку уретру.

Викривлення статевого члена хворий починає помічати, як правило, в період статевого дозрівання (іноді в 10-12 років) - кут викривлення (у будь-яку сторону) добре помітний під час ерекцій, іноді він може досягати до 90 градусів. Проте у усіх пацієнтів при цьому зберігається хороша ерекція. Тому за нормального статевого життя викривлення статевого члена створює певні утруднення при виконанні акту - вони виникають залежно від кута девіації і характерних особливостей будови дітородного органу пацієнта.

З метою лікування проводиться операція, яка полягає в укороченні довшої сторони статевого члена. Після операції пацієнти залишаються під спостереженням лікаря в стаціонарі або амбулаторно.

Медичний центр «Андроцентр» має достатній, і, мабуть, єдиний в Україні досвід таких операцій. Наші досвідчені фахівці проведуть кваліфіковану діагностику, успішно виконають операцію, будуть максимально уважні до стану пацієнта в післяопераційний період. Ефективність наших методів лікування підтверджується тим фактом, що після хірургічного втручання усі пацієнти відмічають 100 % результат і задоволені своїм сексуальним життям.

ФОТО ДО І ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ

Искривление члена Искривление члена
ДО ПІСЛЯ
Задати питання