Подовження, потовщення статевого члена

Зі зверненнями клієнтів, які хочуть збільшити розміри статевого члена по довжині / товщині, ми в клініці стикаємося досить часто. Чи завжди виправдано таке бажання? Дійсно, в деяких випадках розміри члена значно поступаються середньостатистичним. Але більшість чоловіків зовсім не потребують хірургічної операції. Справа, скоріше, в негативній психологічній установці, коли пацієнт з якоїсь причини вважає свій пеніс маленьким, і переконати його не може навіть досвідчений лікар. У психології це називається пенильной дисморфофобією (синдромом мікропеніса) і лікується курсом психотерапевтичних сеансів.

Але все-таки не варто недооцінювати важливість підвищення самооцінки і впевненості чоловіка для нормальної статевої функції.

Ефективний спосіб збільшення розмірів чоловічого статевого члена за допомогою медикаментів поки не знайдений.

У сучасній медичній практиці для подовження пеніса використовуються хірургічний або апаратний методи.

Апаратний метод

З його допомогою досягається збільшення чоловічого статевого члена на 2-4 см по довжині і на 1 см в окружності. Для цього використовують спеціально розроблений інструмент - екстендер з вакуумним кріпленням, що дозволяє досягти бажаного без хірургічного втручання. Сертифіковані моделі екстендерів європейського виробництва можна купити в аптеках або спеціалізованих магазинах.

Принцип роботи: апарат закріплюють на статевому члені щодня на 4-9 годин, протягом яких, за допомогою спеціальних штанг, відбувається поступове витягування печеристих тіл пеніса. Для досягнення позитивного ефекту потрібно не менше шести місяців.

Незважаючи на твердження реклами про повну безпеку апарату, щоб уникнути можливих ускладнень, починати застосовувати екстендер можна тільки після кваліфікованої консультації лікаря.

Хірургічний спосіб

Дозволяє збільшити пеніс на 2-6 см (в середньому - 3-4 см) в довжину і ~ на 6-8 мм в діаметрі (3-4 см по колу).

Операцію по подовженню статевого члена роблять методом лігаментотоміі.

В основі - особливості анатомічної будови чоловічого статевого члена, який складається з двох пустотілих кавернозних тіл. Під час ерекції їх порожнини наповнюються кров'ю. Оскільки кавернозні тіла прикріплені зв'язкою до кістки лобка і зафіксовані шкірою, близько ⅓ їх довжини залишається всередині тіла. Метод лігаментотоміі передбачає розсічення підвішують зв'язки і, відповідно, збільшення статевого члена на довжину внутрішньої частини кавернозних тіл.

Хірургічне втручання займає близько півтори години і проходить під наркозом.

Безсумнівна перевага методу - швидке досягнення бажаного результату, закріпити який допоможе носіння екстендера.

Також, подовжити статевий член можна за допомогою:

  • ліпосакції (в разі надмірного шару підшкірно-жирової клітковини);
  • проведення пластики шкіри (при похованні статевому члені);
  • пластики білкової оболонки.
     

Збільшення товщини пеніса, як правило, проводять одночасно з подовженням. Раніше в якості імплантатів використовували жирову або м'язову тканини пацієнта, різні синтетичні матеріали і гелі. Крім неестетичного зовнішнього вигляду і короткочасного ефекту, це також могло стати причиною відторгнення трансплантатів і порушень трофіки тканин.

У нашій клініці використовується прогресивна методика, розроблена професором медицини з Белграда Савой Перовіч. Під шкіру пеніса пацієнтові вводять біоразрушаемих матрицю, яку, в процесі розсмоктування, поступово заміщають власні клітини організму. Це дозволяє домогтися бажаних результатів і уникнути відторгнення.

Для підвищення ефективності подовження статевого члена нами розроблений абсолютно новий оригінальний спосіб пластики шкіри лобкової області, який на відміну від інших більш ефективно подовжує статевий член.

Інший ефективний метод збільшення товщини статевого члена - проведення ліпофілінга. В процесі операції проводиться ліпосакція лобка пацієнта. Після обробки за спеціальною методикою отриману жирову тканину вводять під шкіру статевого члена, збільшуючи його в об'ємі. Результат зберігається близько півтора-двох років, після закінчення яких рекомендується повторити операцію.

Слід зауважити, що всі операції по подовженню або потовщення чоловічого члена дають більш позитивний ефект у пацієнтів, які бажають збільшити пеніс в спокійному стані, а не в стані ерекції.

У будь-якому випадку, для кожного пацієнта важливо визначити ступінь необхідності хірургічного втручання для вирішення своєї проблеми або зупинитися на психотерапевтичних методах.

Фото до и после операции

Микрочленик
ДО ПОСЛЕ

Задати питання