Операція Мармара

При патологічному розширенні вени сім'яного струму яєчка потрібна операція варікоцеле (Мармара), яка відноситься до області мікрохірургії очеревини. Патологія чоловічої статевої системи, викликана дисфункцією кровообігу в зоні насінників, сьогодні зустрічається досить часто. Згідно зі статистикою Європейської Асоціації Урологів, операція Мармара при варікоцеле призначається приблизно 11% чоловіків зрілого статевого віку. Найчастіше недуга констатують на лівому яєчка, рідше - на правому і на двох відразу. Приблизно у чверті пацієнтів встановлено збій в спермограммі (паркані еякуляту), больові відчуття зустрічаються в 10% випадків, тому визначення діагнозу відбувається в більшій мірі на пізніх стадіях розвитку варікоцеле, або ж ситуативно - при зверненні до іншого профільного спеціаліста.

Як правило, операція вариікоцеле Мармара проводиться після комплексного обстеження пацієнта: установка діагнозу вимагає виключення всіх аналогічних за симптоматикою недуг, серед яких найбільш небезпечним вважається злоякісне ураження нирки.

Мікрохірургічна варікоцелектомія - «золотий стандарт» лікування за доступною вартості

Операція Мармара, вартість якої повністю виправдовує ефект одужання, проводиться після визначення ступеня ураження варікоцеле. Залежно від розміру венозного розширення, називають 4 види недуги:

  • субклінічний тип (збільшена вена насінники непальпується, деструкція мошонки не спостерігається, потрібне обстеження УЗД);
  • I ступінь (пальпація вени при аналізі Вальсальви);
  • II ступінь (пальпація вени в стані спокою, візуально розширення насінники не спостерігається);
  • III ступінь (візуальне визначення розширення вени, гіпотрофія яєчка).

На даний момент мікрохірургічна варікоцелектомія або операція Мармара вважається «золотим стандартом» хірургічного лікування варікоцеле, проведення якої можливо на будь-якій стадії захворювання. Основними перевагами даного методу є значне зниження кількості ускладнень і рецидивів в післяопераційному періоді.

Одним з ускладнень, найбільш часто зустрічаються після операції Іванісевича, є гідроцеле. Воно виникає внаслідок перев'язки лімфатичних судин. Також часто перев'язують, перетинають тестикулярного артерію, що в 14% випадків призводить до атрофії яєчка.

Мікрохірургічна варікоцелектомія проводиться з використанням оптичного збільшення, що забезпечує надійну ідентифікацію та диференціацію вен, артерій і лімфатичних судин, що допомагає уникнути описаних вище проблем.

За даними літератури при використанні методів Іванісевича і лапараскопічної лигирования, рецидиви спостерігалися у 5-25% прооперованих пацієнтів. Впровадження субінгвінального доступу знизило частоту рецидивів до 1%. Операція Мармара, як і лапароскопічне лікування, дозволяє пацієнтові покинути клініку в той же день. Шов накладається внутрішньошкірної косметичний, а післяопераційний рубець зазвичай не перевищує 3 см.

Операція Мармара: кращі ціни в Києві, професійний підхід!

Недуга легше попередити, ніж лікувати. Комплексне обстеження організму з метою профілактики, а також звернення до профільного фахівця в разі виникнення симптоматики варікоцеле можливі за доступною вартістю в Києві - в медичному центрі «Андроцентр». Дипломовані фахівці, що мають багаторічний досвід проведення мікрохірургічних операцій в області очеревини, - запорука здоров'я вашого організму, відновлення його природної енергії і сили.

Інноваційні методи лікування варікоцеле гарантують максимальну ефективність як оперативного втручання, так і реабілітаційного періоду. Встановлення остаточного діагнозу на підставі необхідних амбулаторних аналізів виключає ризик неправильності вибору курсу терапії, а значить - некомпетентність проведення операції.

ФОТО ДО И ПОСЛЕ ОПЕРАЦИИ

 

Задати питання