Обрізання крайньої плоті (циркумцизія)

Видалення у статевого члена крайньої плоті повністю або частково за допомогою хірургічної операції називається обрізанням, або циркумцизію. Після обрізання крайньої плоті оголюється головка члена.

Циркумцизія відома ще з древнього Єгипту. В даний час мотивацій до обрізання може бути кілька - релігійна, медична, гігієнічна та естетична.

Фімоз ускладнює виконання статевого акту, оскільки крайня плоть «не випускає» головку члена назовні.

Зайва довжина крайньої плоті сприяє виникненню хронічних запальних процесів. При запаленні пацієнт відчуває свербіж, відчуває неприємний запах. Крайня плоть грубіє, часто виникають розриви.

Існує кілька видів операцій, які відрізняються за кількістю обрізаної шкірки члена. Мінімальне або часткове обрізання застосовується найчастіше з медичної точки зору. Як правило, така операція здійснюється, коли є надлишкова крайня плоть або сформовано рубцеве кільце. Результат такого оперативного втручання: головка статевого члена в спокійному стані або покривається крайньою плоттю, або залишає трохи відкритою уретру. В інших випадках обрізання крайньої плоті повністю відкриває голівку статевого члена.

Нерідко процедуру обрізання відносять до типу пластичних операцій. Відрізати частинку крайньої плоті статевого члена не складе труднощів і для початківця хірурга. Однак надати пенісу приємний естетичний вигляд здатний тільки кваліфікований хірург, який володіє знаннями і досвідом в області пластичної хірургії.

Операція обрізання в медичному центрі «Андроцентр» виконується під місцевим і загальним знеболенням і триває 30-60 хв., В залежності від застосовуваного методу. Проводиться пластичне втручання з точним зіставленням операційної рани і пошаровим ушиванням оболонки шкіри, в тому числі і внутрішньошкірним швом. Одночасно подовжуємо крайню плоть при необхідності. Як правило, післяопераційний період триває не більше 10 днів. Статеве життя можна продовжити через три-чотири тижні після операції. У разі не дуже естетичного вигляду статевого члена внаслідок грубо проведеної раніше операції циркумцизии, можемо виконати пластичну корекцію шкіри.

Після операції, як правило, підвищується статева функція, може подовжиться статевий акт. Через поліпшення кровообігу трохи збільшується пеніс як в спокійному, так і в ерегованому стані.

 

Задати питання