Фаллопротезування

Фаллопротезування сьогодні є одним з найбільш безпечних і ефективних методів відновлення ригідності пеніса і лікування еректильної дисфункції. Завдяки науково-технічному прогресу розроблена величезна кількість імплантатів різних параметрів і характеристик. Тому до кожного пацієнта можна легко підібрати такий протез, який би в точності відповідав анатомічним особливостям конкретного організму.

Після фаллопротезування практично неможливо визначити наявність протеза в плоті - настільки він точно повторює анатомічну структуру статевого члена. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, а також точної діагностики проблеми при протезуванні статевого члена, не знижується його чутливість, зберігається статеве збудження, сім'явиверження і оргазм.

Після процедури протезування статевого члена, дія імплантату за своїм функціоналом схоже з функціонуванням кістки пеніса у певних типів ссавців. Використовувані протези відрізняються міцною і бездоганною конструкцією.

У 95% випадків після процедури протезування члена чоловік може вести повноцінне сексуальне життя. Ідеально підібраний імплантат і точна діагностика організму - запорука позитивного результату після хірургічного втручання.

Варто зазначити, що процедура фаллопротезування не дозволяє збільшити габарити пеніса. Для цих цілей необхідно спеціальне хірургічне втручання.

Показання до фаллопротезування

Серед показань до проведення операцій:

  • еректильна дисфункція;
  • захворювання статевої системи;
  • вроджена аномалія статевого члена;
  • кавернозний фіброз;
  • ускладнення після хірургічних операцій на органах малого таза та інші.
     

При психогенної імпотенції протезування статевого члена проводиться тільки в тому випадку, якщо попередні курси інтенсивного лікування не дали позитивних результатів.

Різновиди протезів

Існують три види імплантатів, використовуваних для фаллопротезування: напівтверді, пластичні і надувні. Розглянемо кожен тип детальніше.

Напівтверді. Виготовлені у вигляді пластичних (м'яких) силіконових стрижнів. Після установки статевий орган набуває потрібну жорсткість і форму. Серед достоїнств: низька ціна, простота конструкції, легкість операції. Недоліки: ускладнена сексуальна адаптація через відсутність у протеза пластичної пам'яті і змінної щільності.
Пластичні. Являють собою силіконову конструкцію, всередині якої розташований металевий стрижень. Цей стрижень забезпечує протезу пластичну пам'ять, завдяки чому статевий член може зберігати потрібне положення. Переваги: ​​зручність, естетичний природний зовнішній вигляд пеніса, забезпечують стан стабільної ерекції. Недоліки: вартість вище середнього.
Надувні. Ці високоякісні протези з високою точністю повторюють форму пеніса як в стані спокою, так і під час збудження (ерекції). Після операції у чоловіка повністю повертається статева функція і з'являється можливість вести повноцінне і активне сексуальне життя. Переваги: ​​мінімальний тиск протеза на навколишні тканини, відсутність дискомфорту, чи не порушує кровообіг, забезпечується повна ілюзія природною ерекції. Недоліки: висока вартість і складність операції.
 

Фахівці медичного центру «Андроцентр» виконують фаллопротезірованіе з використанням імплантатів різних видів. Перед операцією здійснюється діагностика та аналіз фізіологічних особливостей організму, щоб підібрати найбільш підходящий протез. Завдяки великому досвіду подібних операцій і використання передових методик, позитивний результат гарантований.

 

Задати питання