Отримати результати аналізів
Записатися на прийом
Головна>Послуги>Ендоскопія

Ендоскопія

Багато пацієнтів упевнені в тому, що УЗД органів черевної порожнини дає повну інформацію про стан внутрішніх органів. Насправді ультразвукова діагностика дає можливість оглянути тільки печінку, жовчний міхур, підшлункову залозу, нирки та селезінку. Метод УЗД не дозволяє досліджувати стравохід, шлунок та кишечник.

Фіброгастроскопія – найдостовірніше та інформативне дослідження стравоходу, шлунка та початкового відділу цибулини) дванадцятипалої кишки. Ендоскопія – це внутрішній огляд цих органів.

Езофагогастродуоденоскопія дозволяє виявити:

  • запальні процеси стравоходу (езофагіт), шлунка (гастрит), двінадатиперстної кишки (дуоденіт);
  • ерозії та виразки стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки;
  • розширення вен стравоходу;
  • поліпи;
  • опуходи доброякісні та злоякісні;
  • джерело шлунково-кишкової кровотечі;
  • чужорідне тіло.

Фіброгастроскопія дозволяє контролювати процес загоєння виразки та ерозій.

При фіброгастроскопії можливе проведення біопсії – взяття тканин для морфологічного дослідження. Таке дослідження проводиться з метою диференціальної діагностики. Так, при виразковій хворобі в тканинах знаходять ознаки запального процесу. При онкологічних захворюваннях досліджуваної тканини знаходять ракові клітини.

Гастроскопія – дослідження, яке викликає не дуже приємні відчуття. Для того, щоб зменшити їх, ми придбали «тонкий» ендоскоп, діаметр трубки якого в 1,5 рази менший за звичайні ендоскопи. Великий досвід роботи доктора-ендоскопіста і «тонкий» зонд зробить процедуру огляду недовгою і легше переноситься пацієнтами.

Колоноскопія – ефективний метод, що дозволяє максимально швидко одержати вичерпну інформацію про стан товстого кишечника. Використання колоноскопа (гнучкого керованого зонда з камерою) дозволяє ефективно і надійно виявляти захворювання кишечника на ранніх стадіях розвитку, коли вони ще не проявляють себе явними симптомами.

Колоноскопія – ендоскопічне дослідження товстого кишечника. Вона дозволяє оглянути його слизову оболонку, виявити запальні захворювання, поліпи та пухлини, місця кровотеч, а також за необхідності провести забір матеріалу для біопсії.

Читати далі
Комплексні пропозиції