Отримати результати аналізів
Записатися на прийом
Головна>Інформація>Комплексні пропозиції>Здоров’я молочної залози

Здоров’я молочної залози

– УЗД молочних залоз – необхідно для оцінки стану молочних залоз, проток; з’ясування причин можливих запальних, дисгормональних та онкологічних захворювань.

– Дослідження гормонів (пролактин, тиреотропний гормон, тироксин) необхідне для оцінки функціонального стану молочних залоз та щитовидної залози, тому що ці органи тісно пов’язані між собою (наприклад, підвищення рівня ТТГ тягне за собою підвищення рівня пролактину та порушення стану молочних залоз) .

– Тироксин вільний – гормон щитовидної залози, що впливає на регуляцію обміну речовин в організмі. При його порушенні виникають проблеми у вигляді множинних кісток молочних залоз; виділень із сосків, дискомфорту та нагрубання молочних залоз; порушення менструального циклу, випадання волосся та ін.

– пролактин-гормон, що впливає стан грудних залоз; виділення молока при грудному вигодовуванні; стан проток, виділення з сосків у негодованих; нерегулярні менструації; відсутність овуляції, нездатність завагітніти; дискомфорт у молочних залозах; підвищена чутливість та нагрубання, болючість.

– огляд та консультація мамолога – важливо щорічно проходити огляд у маммолога для оцінки стану молочних залоз, своєчасного виявлення дисгормональних та онкологічних захворювань.