Отримати результати аналізів
Записатися на прийом
Головна>Хірургія професора Бойко>Операції>Подовження, потовщення статевого члена

Подовження, потовщення статевого члена

Зі зверненнями клієнтів, які хочуть збільшити розміри статевого члена за довжиною/товщиною, ми в клініці стикаємося досить часто. Чи завжди виправдане таке бажання? Справді, у деяких випадках розміри члена значно поступаються середньостатистичним. Але більшість чоловіків зовсім не потребують хірургічної операції. Справа, скоріше, у негативній психологічній установці, коли пацієнт з якоїсь причини вважає свій пеніс маленьким, і переконати його не може навіть досвідчений лікар. У психології це називається пенільною дисморфофобією (синдромом мікропеніса) і лікується курсом психотерапевтичних сеансів.

Але все-таки не варто недооцінювати важливість підвищення самооцінки та впевненості чоловіка для нормальної статевої функції.

Ефективний спосіб збільшення розмірів чоловічого статевого члена за допомогою медикаментів поки що не знайдено.

У сучасній медичній практиці для подовження пеніса використовуються хірургічні або апаратні методи.

АПАРАТНИЙ МЕТОД

З його допомогою досягається збільшення чоловічого статевого члена на 2-4 см за довжиною та на 1 см в колі. Для цього використовують спеціально розроблений інструмент – екстендер із вакуумним кріпленням, що дозволяє досягти бажаного без хірургічного втручання. Сертифіковані моделі екстендерів європейського виробництва можна придбати в аптеках або спеціалізованих магазинах.

Принцип роботи: апарат закріплюють на статевому члені щодня на 4-9 годин, протягом яких за допомогою спеціальних штанг відбувається поступове витягування печеристих тіл пеніса. Для досягнення позитивного ефекту потрібно щонайменше шість місяців.

Незважаючи на затвердження реклами про повну безпеку апарату, щоб уникнути можливих ускладнень, починати застосовувати екстендер можна лише після кваліфікованої консультації лікаря.

ХІРУРГІЧНИЙ СПОСІБ

Дозволяє збільшити пеніс на 2-6 см (в середньому – 3-4 см) в довжину і на 6-8 мм в діаметрі (3-4 см по колу).

Операцію з подовження статевого члена роблять методом лігаментотомії.

В основі – особливості анатомічної будови чоловічого статевого члена, що складається з двох пустотілих кавернозних тіл. Під час ерекції їхньої порожнини наповнюються кров’ю. Оскільки кавернозні тіла прикріплені зв’язкою до кістки лобка і зафіксовані шкірою, близько ⅓ їх довжини залишається всередині тіла. Метод лігаментотомії передбачає розсічення зв’язки, що підвішує, і, відповідно, збільшення статевого члена на довжину внутрішньої частини кавернозних тіл.

Хірургічне втручання займає близько півтори години та проходить під наркозом.

Безперечна перевага методу – швидке досягнення бажаного результату, закріпити який допоможе носіння екстендера.

Також, подовжити статевий член можна за допомогою:

  • ліпосакції (у разі надмірного шару підшкірно-жирової клітковини);
  • проведення пластики шкіри (при похованому статевому члені);
  • пластику білкової оболонки.

 

Збільшення товщини пеніса зазвичай проводять одночасно з подовженням. Раніше як імплантати використовували жирову або м’язову тканину пацієнта, різні синтетичні матеріали та гелі. Крім неестетичного зовнішнього вигляду та короткочасного ефекту, це також могло стати причиною відторгнення трансплантатів та порушень трофіки тканин.

У нашій клініці використовується прогресивна методика, розроблена професором медицини із Белграда Савой Перовичем. Під шкіру пеніса пацієнту вводять біоруйнівну матрицю, яку, в процесі розсмоктування, поступово замінюють власні клітини організму. Це дозволяє досягти бажаних результатів і уникнути відторгнення.

Для підвищення ефективності подовження статевого члена нами розроблено абсолютно новий оригінальний спосіб пластики шкіри лобкової області, який, на відміну від інших, більш ефективно подовжує статевий член.

Інший ефективний метод збільшення товщини статевого члена – проведення ліпофілінгу. У процесі операції проводиться ліпосакція лобка пацієнта. Після обробки за спеціальною методикою отриману жирову тканину вводять під шкіру статевого члена, збільшуючи його обсягом. Результат зберігається близько півтора-двох років, після яких рекомендується повторити операцію.

Слід зауважити, що всі операції з подовження або потовщення чоловічого члена дають більш позитивний ефект у пацієнтів, які бажають збільшити пеніс у спокійному стані, а не в стані ерекції.

У будь-якому випадку, для кожного пацієнта важливо визначити міру необхідності хірургічного втручання для вирішення своєї проблеми або зупинитися на психотерапевтичних методах.

ФОТО ДО ТА ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ

ДО ПІСЛЯ