Отримати результати аналізів
Записатися на прийом
Головна>Хірургія професора Бойко>Операції>Збільшення статевого члена філерами

Збільшення статевого члена філерами

Дозволяє збільшити статевий орган, не вдаючись до складних та травматичних хірургічних операцій. Даний спосіб ідеально підходить чоловікам, які хочуть збільшити член, але не мають можливості, часу чи бажання для хірургічного втручання, тому що ця процедура займає зовсім небагато часу і не потребує реабілітації.

У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ МЕТОД?

Для маніпуляції використовується високоякісна гіалуронова кислота, яка є нешкідливою для організму. З її допомогою досягається збільшення як товщини члена, і його довжини, хоча довжини – незначно.

ЗБІЛЬШЕННЯ ТОВЩИНИ СТОВБУРА ЧЛЕНА

Гель вводиться по всій площі тіла члена підшкірно, уникаючи травмування ділянок біля уретри та нервово-судинного пучка. Таким чином, можливо збільшити стовбур статевого члена аж до 1,5 – 2 см в колі по всій довжині. Втім, розмір збільшення, як і вартість процедури, залежить від кількості гіалуронової кислоти.

Для дотримання пропорцій виконується збільшення голівки статевого члена.

ЗБІЛЬШЕННЯ ГОЛОВКИ ЧЛЕНА

Гель гіалуронової кислоти рівномірно розподіляється у поверхневих тканинах головки, починаючи від корони до зовнішнього отвору уретри, уникаючи його ушкодження. Головка при цьому значно збільшується.

Обидві процедури виконуються під місцевою анестезією.

Інформація за телефоном 0675090787 або profboiko@gmail.com Бойко Микола Іванович.