Отримати результати аналізів
Записатися на прийом
Головна>Хірургія професора Бойко>Операції>Обрізання крайньої плоті (циркумцизія)

Обрізання крайньої плоті (циркумцизія)

Вилучення у статевого члена крайньої плоті повністю або частково за допомогою хірургічної операції називається обрізанням, або циркумцизією. Після обрізання крайньої плоті оголюється головка члена.

Циркумцизія відома ще з давнього Єгипту. В даний час мотивацій до обрізання може бути кілька релігійна, медична, гігієнічна та естетична.

Фімоз ускладнює виконання статевого акту, оскільки крайня плоть не випускає голівку члена назовні.

Зайва довжина крайньої плоті сприяє виникненню хронічних запальних процесів. При запаленні пацієнт відчуває свербіж, відчуває неприємний запах. Крайня плоть огрубує, часто виникають розриви.

Існує кілька видів операцій, що відрізняються за кількістю обрізаної шкірки члена. Мінімальне або часткове обрізання найчастіше застосовується з медичної точки зору. Як правило, така операція здійснюється, коли є надмірна крайня плоть або сформоване кільце рубця. Результат такого оперативного втручання: головка статевого члена у спокійному стані або покривається крайнім тілом, або залишає трохи відкритої уретру. В інших випадках обрізання крайньої плоті повністю відкриває головку полового члена.

Часто процедуру обрізання відносять до типу пластичних операцій. Відрізати частинку крайньої плоті статевого члена не складе труднощів і для хірурга-початківця. Однак надати пенісу приємний естетичний вигляд здатний лише кваліфікований хірург, який має знання та досвід у галузі пластичної хірургії.

Операція обрізання в медичному центрі «Андроцентр» виконується під місцевим та загальним знеболюванням і триває 30–60 хв., залежно від методу, що застосовується. Виготовляється пластичне втручання з точним зіставленням операційної рани та пошаровим ушиванням оболонки шкіри, у тому числі і внутрішньошкірним швом. Одночасно подовжуємо крайню плоть за потреби. Як правило, післяопераційний період триває трохи більше 10 днів. Статеве життя можна продовжити через три-чотири тижні після операції. У разі не дуже естетичного вигляду статевого члена внаслідок грубо проведеної раніше операції циркумцизії можемо виконати пластичну корекцію шкіри.

Після операції, як правило, підвищується статева функція, може подовжитися статевий акт. Через покращений кровообіг трохи збільшується пеніс як у спокійному, так і в ерегованому стані.