Отримати результати аналізів
Записатися на прийом

Фаллопротезування

Фаллопротезування сьогодні є одним із найбільш затребуваних, безпечних та ефективних методів відновлення ригідності пеніса та лікування еректильної дисфункції. Завдяки науково-технічному прогресу розроблено величезну кількість імплантатів різних параметрів та характеристик. Тому кожному пацієнту можна легко підібрати такий протез, який би точно відповідав анатомічним особливостям конкретного організму.

Після фаллопротезування практично неможливо визначити наявність протеза в плоті – настільки він точно повторює анатомічну структуру статевого члена. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, а також точної діагностики проблеми при протезуванні статевого члена, не знижується його чутливість, зберігається статеве збудження, сім’явипорскування та оргазм.

Після процедури протезування статевого члена, дія імплантату за своїм функціоналом схоже на функціонування кістки пеніса у певних типів ссавців. Протези, що використовуються, відрізняються міцною і бездоганною конструкцією.

У 95% випадків після процедури протезування чоловік може вести повноцінне сексуальне життя. Ідеально підібраний імплантат та точна діагностика організму – запорука позитивного результату після хірургічного втручання.

Варто зазначити, що процедура фаллопротезування не дозволяє збільшити габарити пеніса. Для цього необхідно спеціальне хірургічне втручання.

ПОКАЗАННЯ ДО ФАЛЛОПРОТЕЗУВАННЯ

Серед показань до проведення операцій:

  • еректильна дисфункція;
  • захворювання статевої системи;
  • уроджена аномалія статевого члена;
  • кавернозний фіброз;
  • ускладнення після хірургічних операцій на органах малого тазу та інші.

 

При психогенної імпотенції протезування статевого члена проводиться лише в тому разі, якщо попередні курси інтенсивного лікування не дали позитивних результатів.

РІЗНОВИДИ ПРОТЕЗІВ

Існують три види імплантатів, що використовуються для фаллопротезування: напівжорсткі, пластичні та надувні. Розглянемо кожен тип детальніше.

  1. Напівжорсткі. Виготовлені у вигляді пластичних (м’яких) силіконових стрижнів. Після установки статевий член набуває потрібної жорсткості та форми. Серед переваг: низька ціна, простота конструкції, легкість операції. Недоліки: утруднена сексуальна адаптація через відсутність у протезу пластичної пам’яті та змінної щільності.
  2. Пластичні. Є силіконовою конструкцією, всередині якої розташований металевий стрижень. Цей стрижень забезпечує протезу пластичну пам’ять, завдяки чому статевий член може зберігати потрібне положення. Позитивні якості: зручність, естетичний природний зовнішній вигляд пеніса, забезпечують стан стабільної ерекції. Недоліки: вартість вища за середню.
  3. Надувні. Ці високоякісні протези з високою точністю повторюють форму пеніса як у стані спокою, так і під час збудження (ерекції). Після операції у чоловіка повністю повертається статева функція та з’являється можливість вести повноцінне та активне сексуальне життя. Позитивні якості: мінімальний тиск протезу на навколишні тканини, відсутність дискомфорту, не порушує кровообіг, забезпечується повна ілюзія природної ерекції. Недоліки: висока вартість та складність операції.

 

Фахівці медичного центру «Андроцентр» виконують фаллопротезування з використанням імплантатів різних видів. Перед операцією здійснюється діагностика та аналіз фізіологічних особливостей організму, щоб підібрати найбільш підходящий протез. Завдяки великому досвіду подібних операцій та використанню передових методик, позитивний результат гарантовано.