Отримати результати аналізів
Записатися на прийом
Головна>Новини>PRP-терапія – нове слово в лікуванні еректильної дисфункції та хвороби

PRP-терапія – нове слово в лікуванні еректильної дисфункції та хвороби

PRP-ТЕРАПІЯ – НОВЕ СЛОВО В ЛІКУВАННІ ЕРЕКТИЛЬНОЇ ДИСФУНКЦІЇ І ХВОРОБИ ПЕЙРОНІ

PRP

Що це таке?

Це частина власної крові людини, приготовлена ​​особливим чином. За допомогою лабораторної центрифуги з крові виділяється багата на тромбоцити плазма (Plateletrichplasma – PRP). Ця плазма містить у собі безліч факторів росту, інтерлейкіни, які здатні запускати регенерацію клітин людини, зменшують запалення.

Навіщо ми використовуємо плазму багату тромбоцитами?

Еректильна дисфункція – завдяки своїй регенераторної здатності, PRP запускає природні відновлювальні процеси безпосередньо в члені. Результатом є природне довгострокове та стабільне покращення ерекції. Оскільки PRP-частина власної крові пацієнта (аутологічна плазма), побічні реакції зведені до мінімуму і препарат повністю безпечний для людини.

Хвороба Пейроні – запровадження багатої тромбоцитами плазми відбувається у бляшку. Протизапальні інтерлейкіни, що містяться в PRP, прибирають запалення та біль, розм’якшують бляшку. Препарат зупиняє формування фіброзної бляшки та сприяє формуванню нормальних тканин статевого члена.

Що ми використовуємо для приготування PRP?

Ми користуємося сертифікованими преміальними сетами для приготування PRP Швейцарської компанії RegenLab. Вони забезпечують стабільно достатню концентрацію тромбоцитів для запуску регенераторних процесів у тканинах. Гіалуронова кислота, яка міститься в пробірках CellularMatrix цієї компанії, змішуючись із плазмою, гарантує підвищену в’язкість (грає роль матриці) препарату, що дозволяє йому залишатися довше у місці введення та, відповідно, підвищує результативність.