Про центр

Медичний центр «Андроцентр» - один з перших в Києві центрів сексуального здоров'я, заснований одинадцять років тому іменитим андрологом професором М.І. Бойко.

Професіонали в області андрології, урології і сексуальної медицини займалися діагностикою і лікуванням захворювань чоловічої статевої системи, консультували з питань безпліддя, сексуальної дисгармонії, планування сім'ї.

Часто для правильної і повної діагностики того або іншого стану була потрібна присутність не лише чоловіка, але і його партнерки, а також консультації суміжних фахівців. Так в штаті медичного центру з'явилися гінекологи. Тоді і народився логотип «Андроцентру» - яблуко, що символізує чоловіче і жіноче начало, здоров'я і довголіття.

З часом прийшли й інші фахівці, і "Андроцентр" перетворився на багатопрофільну клініку, де можна швидко і якісно отримати кваліфіковану медичну допомогу, пройти необхідні дослідження і отримати рекомендації професіоналів.

Комплексні пропозиції

В клинике разработаны комплексные программы. Их преимущества: подбор необходимых методов исследования; консультация доктора по результатам обследования; экономия средств – 20% скидка на весь перечень включенных в программу услуг; экономия времени – все обследования и консультация осуществляются в течении 2-3 дней.

Переглянути всі пропозиції

Задати питання